facebook
menu

OG Arkáda Prostějov je nákupní a společenské centrum s obchody známých značek a širokou nabídkou služeb pro návštěvníky centra.

OG Arkáda Prostějov, prostějov, služby, obchody, nákupní centrum, Arkáda

down

PALIČKA

PALIČKA

Společnost PALIČKA s.r.o.  se již od roku 1990 zabývá výrobou, nákupem a prodejem pracovních oděvů a velkého sortimentu veškerých používaných ochranných pracovních pomůcek. Pro svoje zaměstnance i pro svoji potřebu si zde můžete vybrat a objednat z velké nabídky pracovních oděvů, obuvi, rukavic a dalších ochranných pracovních prostředků a pomůcek na ochranu dýchacího ústrojí, hlavy, sluchu, očí a obličeje. Na pracovní oděvy zajišťujeme také zhotovení firemního loga sítotiskem nebo výšivkou, což dokáže za nevelké náklady podstatně zviditelnit každou firmu a zvýšit její image. V případě speciálních požadavků na pracovní oděvy nebo ochranné pomůcky doporučujeme přímou návštěvu v naší firmě a osobní konzultaci. Vyjdeme Vám ve všem maximálně vstříc.

Mimo tento základní sortiment pracovních pomůcek a oděvů nabízíme zákazníkům široký sortiment volnočasových oděvů, ložního povlečení, prostěradel, ručníků, utěrek, osušek, dek, ponožek, drogistického zboží apod.

Otevírací doba:
Po - Ne: 9:00 - 20:00


tel 725 334 650
email palicka@palicka.cz
email www.palicka.cz