facebook
menu

OG Arkáda Prostějov je nákupní a společenské centrum s obchody známých značek a širokou nabídkou služeb pro návštěvníky centra.

OG Arkáda Prostějov, prostějov, služby, obchody, nákupní centrum, Arkáda

down
CCC - FUTURE FLUFFY 02. 12. 2022

CCC - FUTURE FLUFFY 

Zimy se nemusíme bát! CCC přináší novou kapsulovou kolekci Jenny Fairy FUTURE FLUFFY, která obsahuje kožíškové boty, kozačky a kabelky! Přežijeme i ty největší mrazy - ve městě i v lyžařském středisku. K dostání na vybraných prodejnách, v aplikaci a na www.CCC.eu/cz
více
ORION - VÁNOCE 23. 11. 2022

ORION - VÁNOCE 

Říká se, že jídlo jíme i očima. A u cukroví to platí dvojnásob. Je potřeba, aby nejen dobře chutnalo, ale i krásně vypadalo. Dejte si proto záležet na jeho zdobení. Inspirujte se na naší prodejně Orion tvoříme vaši domácnost nebo na https://www.oriondomacipotreby.cz/clanky/zdobeni-vanocniho-cukrovi.
více
ORION - vánoční leták 09. 11. 2022

ORION - vánoční leták 

VÁNOČNÍ AKČNÍ LETÁK V našich prodejnách nebo na e-shopu využijete slevy na vybrané položky až 20 %. ---------------------------------------------------------------------- Najdete v něm tipy, jak si ulehčit pečení cukroví, jak ozdobit sváteční tabuli nebo se jen potěšit hezkými, designovými, ale i praktickými kousky. Nebo se jenom inspirujte https://www.oriondomacipotreby.cz/orion.../vychytavka-1
více
CCC - DÁRKOVÁ KARTA 26. 10. 2022

CCC - DÁRKOVÁ KARTA 

Nová DÁRKOVÁ KARTA v prodejnách CCC! Narozeniny, svátky a pomalu se blížící Vánoce? Dárková karta CCC je pohodlným řešením na vhodný a super módní dárek pro každou příležitost. Obuv, kabelky, oblečení nebo doplňky – svoboda výběru podle vlastního vkusu je ideální dárek! Podrobné informace o dárkové kartě CCC naleznete na https://ccc.eu/cz/darkova-karta.
více