facebook
menu

OG Arkáda Prostějov je nákupní a společenské centrum s obchody známých značek a širokou nabídkou služeb pro návštěvníky centra.

OG Arkáda Prostějov, prostějov, služby, obchody, nákupní centrum, Arkáda

down
ORION - LETNÍ AKCE 18. 06. 2024

ORION - LETNÍ AKCE 

ČAS NA LETNÍ OSVĚŽENÍ To pravé letní osvěžení by nebylo perfektní bez stylového servírování. K podávání chlazených nápojů plných svěží chuti se výborně hodí šikovné džbány a karafy. Proto přicházíme se zajímavou letní akcí, ve které najdete vybrané položky se slevou až 50 %. Navštivte prodejnu Orion tvoříme vaši domácnost, rádi vám poradí. Akce platí od 18. 6. – 7. 7. 2024
více
CCC - VÝPRODEJ! 14. 06. 2024

CCC - VÝPRODEJ! 

Výprodej až do -50 % v CCC! Objevte v CCC produkty svých oblíbených i nových značek se slevou až do 50 %! Tisíce produktů za zvýhodněné ceny. Nakupujte v prodejnách, v aplikaci a na www.ccc.eu!  
více
ORION - učitelé 07. 06. 2024

ORION - učitelé 

DĚKUJEME UČITELŮM Konec školního roku je neodvratně tady. Poslední týdny intenzivního zkoušení, závěrečné písemné práce a pak už žáky a studenty čekají výlety a uvolněná atmosféra ve škole. Inspirujte se u nás jaký správný dárek koupit. Navštivte naši prodejnu Orion tvoříme vaši domácnost nebo https://www.oriondomacipotreby.cz/clanky/dekujeme-ucitelum. Vyškolený personál se na vás těší.
více
ORION - ZÁPICHY 22. 05. 2024

ORION - ZÁPICHY 

STYLOVĚ OZNAČENÉ BYLINKY Květináče a truhlíky plné voňavých a zdraví prospěšných bylinek si říkají o stylové označení. Proto u nás teď najdete za zvýhodněnou cenu tyto praktické dřevěné zápichy. Vytvořte si na okenním parapetu hezkou bylinkovou zahrádku s rostlinkami, které výborně dochutí připravované pokrmy nebo nápoje. A abyste měli přehled, jaká rostlinka je v květináči, stačí ji jednoduše označit dřevěnou cedulkou. Inspirujte se u nás na prodejně Orion tvoříme vaši domácnost nebo na https://www.oriondomacipotreby.cz/clanky/stylove-oznacene-bylinky Platí do do 30. 6. 2024
více
CCC - druhý život 22. 04. 2024

CCC - druhý život 

Dejte svým botám druhý život s CCC! Jak? Přineste obuv, kterou již nepotřebujete, do nejbližší prodejny CCC a vložte ji do sběrného boxu u pokladny. Vaši obuv prostřednictvím společnosti POTEX předáme potřebným. Výměnou za to získáte kupon na slevu 10 % na jeden pár obuvi při nákupu za min. 499 Kč, platný po dobu 90 dní.  Zní to dobře? Přidejte se k nám a pojďme společně pomáhat!   
více